Kategorie
Kategorie Výrobci
Novinky e-mailem

Jiří Reeh v sezoně 2024

Jiří Reeh /Spartak Písek Galaxy CykloŠvec Stevens/ v mezinárodním MTB maratonu Salzkammergut Trophy na Stevens Sonora ES dojel celkově 12. a 4. v kategorii mužů nad 40 let na těžké trati 125 km s převýšením 3 900 m. , startuje nyní 27.7. v Prima MTB Cupu na Zadově

Stevens CykloŠvec kritérium Hradiště startuje v neděli 11.8.2024 v Písku na Hradišti na motokárové dráze a je zařazeno do seriálu silničních závodů Jihočeská amatérská liga 2024

20. července  Jiří Reeh 4. na Salzkammergut Trophy

8. července  Jiří Reeh na Stevens Bikes Sonora ES vyhrál MTB Trilogy v kategorii.

4. července  Jiří Reeh na Stevens Sonora ES vyhrál na MTB Trilogy 1. etapu v kategorii Gratulujeme!

24. června  AC Heating cup - Velkou cenu Klatov vyhrál Jiří Reeh v kategorii na Stevens Sonora ES.

22. června  Jirka Reeh na Stevens Sonora ES závodil v Dolomitech.

10. června  Jiří Reeh na Stevens Super Prestige vyhrál Tour de Brdy - 1. závod Galaxy Stevens série 2024 mezi muži na 40 let.

3. června  Jiří Reeh dojel 2. v Jihočeská amatérská liga v Dolanech u Klatov mezi muži 40 - 49 let.

23. května  Jiří Reeh na Stevens Bikes Sonora ES 2. v Český pohár horských kol - Cross Country Masters na Zadově.

19. května  Jiří Reeh na Stevens Sonora ES dojel 2. v Český pohár horských kol - Cross Country Masters na Zadově.

4. května  Jiří Reeh na Stevens Sonora ES v MTB maratonu na Lago di Garda 5. v kategorii.

9. dubna  Jiří Reeh na Stevens Super Prestige dojel 13. na GRAVEL World Series Wörthersee v Rakousku.

23. března Jiří Reeh Galaxy CykloŠvec Stevens team na Stevens Bikes Prestige vyhrál dnes v prvním závodě sezóny MTB FOR BIKES v závodě gravelů na trati 45 km v krásné přírodě Letňanského lesoparku. Start i cíl byl v PVA EXPO PRAHA - výstaviště Letňany